FALEŠNÍ VÝBĚRČÍ VODNÉHO A STOČNÉHO

Domácnosti na Písecku opět obcházejí podvodníci, kteří chtějí vybírat nedoplatky za odběr pitné vody. „V některých případech přijdou osobně, někde dopředu zatelefonují a řeknou si přímo o konkrétní částku“ říká mluvčí společnosti ČEVAK, která na Písecku provozuje vodohospodářskou infrastrukturu Jitka Kramářová.

Odběratel, u jehož dveří zazvoní člověk vyžadující peníze na nedoplatek za odběr pitné vody, má hned několik možností, jak si ověřit, že se skutečně jedná o pracovníka vodárenské společnosti ČEVAK a. s.

Nikdy takto nepostupujeme, naši pracovníci nevybírají peníze v hotovosti, navíc ve většině případů jezdí naši lidé viditelně označeným autem s logem firmy. Zároveň jsou povinni prokázat se firemní průkazkou s fotografií. Na firemním průkazu je uvedeno i číslo občanského průkazu a naši zaměstnanci se v případě požádání musejí prokázat i občanským průkazem. V případě, že existuje pochybnost, zda se jedná o zaměstnance společnosti ČEVAK, kontaktujte nás prostřednictvím zákaznické linky 844 844 870. Zde ověříme, zda se jedná o našeho zaměstnance v terénu, či nikoliv.

zdroj: http://www.muprotivin.cz/

Copyright 2015 - 2024 | All Rights Reserved -- info@protivinsko.cz | login